Clicky

​        فعالیت این بخش مبتنی بر ارائه امکانات تولید انواع کالاهای لوازم خانگی کوچک و متوسط، لوازم صوتی و تصویری و همچنین کالاهای تهویه مطبوع خانگی می باشد.
        کلیه تولیدات بنا به درخواست مشتریان محترم و با برندهای آنان خواهد بود که اصطلاحا" OEM نامیده می شود.  این مجموعه امکان انجام کلیه مراحل تولید از انتخاب کالا، امور بازرگانی ثبت سفارش، دریافت تخصیص ارز نیمایی، حمل، ترخیص از گمرکات و انجام عملیات تولید، مونتاژ، بسته بندی و در نهایت ارسال به انبار مشتری را به صورت صفر تا صد و یا انجام هر یک از مراحل مد نظر مشتری را دارد.
   
        از آنجائیکه داشتن پشتوانه علمی و تجربی به روز، یکی از شروط لازم در موفقیت مجموعه های تولیدی- صنعتی در عصر حاضر می‌باشد، این مجموعه نیز با محوریت قراردادن این اصل، حداکثر توان خود را در جهت استقرار تجهیزات و ‌فن‌آوری‌های روز در کلیه سطوح فنی- مهندسی بکار گرفته تا قادر به ارائه محصولاتی با کیفیت قابل توجه باشد.
 
        برخی از کالاهای تولید و مونتاژ شده در مجموعه تولیدی گروه تالینام عبارتند از: کولرهای گازی اسپلیت دیواری، ایستاده، پنجره ای، آبسردکن، پلوپز و آرام پز، دستگاه های سوئیچ اتوماتیک(ATS)، درب و حفاظ های فلزی، تابلو های برق صنعتی و... که در زیر شرح تصویری از کالاها قابل رویت می باشد.

فعالیت های صنعتی و تولیدی گروه تالینام

پروژه ​خط تولید سوئیچ های اتوماتیک (ATS) 

پروژه ​خط تولید دستگاه فری کولینگ (تهویه آزاد) سایت های مخابراتی

پروژه ​خط تولید انواع کولرهای گازی 

​پروژه ساخت مصنوعات فلزی

​پروژه شرکت ایرانسل

​پروژه ثبت طرح و ساخت آبسردکن
​​​​​​​ (بدون قالب)