Clicky

امور تجاری و بازرگانی گروه تالینام​​​​​​​

        عملکرد این بخش در ارتباط با تامین و پخش انواع لوازم خانگی برقی، سیستم های تهویه مطبوع و قطعات یدکی کالاهای خانگی و تهویه مطبوع می باشد. بهره مندی از شبکه توانمند بازاریابی در سطح شهرهای مختلف از مزایای بازرگانی گروه تالینام می باشد.
        سایت فروشگاه اینترنتی گروه تالینام www.shop.talinam.com  با داشتن ملزومات لازم در عملکرد حرفه ای در فضای مجازی و همکاری نزدیک با سایت های همکار، توانایی قابل توجهی در فروش اینترنتی در سراسر کشور دارد که این توانایی ها با پشتیبانی فروشگاه های حضوری گروه همراه است.
        از موارد قابل تامل در بخش تجاری و بازرگانی گروه، در صورت تمایل مشتری، تعهد گروه به عقد قرارداد خرید تضمینی حجم قابل توجهی از کالاهای تولیدی مشتریان در کارخانجات گروه تالینام می باشد. ​​​​​​​

​​​فروشگاه مرکزی تالینام

        فروشگاه و نمایشگاه مرکزی لوازم خانگی تالینام در شهر تهران، پخش کننده تولیدات برندهای داخلی لوازم خانگی و همچنین تامین قطعات و لوازم مصرفی مرتبط با لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع می باشد.

آدرس فروشگاه:  تهران، خیابان پاسداران، ابتدای خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، پلاک 14 (مرکز خرید دولت)، طبقه منفی یک، واحد 21                 تلفن: 22564326-021

​​​فروشگاه اینترنتی تالینام

فروشگاه اینترنتی تالینام، فروشگاهی همیشه بیدار
دارای مجوز لازم از اتحادیه کسب و کارهای مجازی و نماد اعتماد الکترونیکی