Clicky

گروه تالینام  در یک نگاه​​​​​​​

​       گروه تالینام از سال 1386 در منطقه آزاد اروند (آبادان) استان خوزستان به پشتوانه تجارب علمی و عملی مؤسسین و مدیران شناخته شده در صنعت تهویه مطبوع و لوازم خانگی، بازرگانی و خدماتی فعال بوده و دارای مجموعه کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی آبادان و دفتر نمایندگی در شهر تهران می‌باشد.
 ​​​​​​​
فعالیت های گروه در سه بخش و با تشریح عملکرد هر یک از بخش ها به شرح زیر می باشد:

  • فعالیت صنعتی – تولیدی
  • امور تجاری – بازرگانی
  • عملکرد عمرانی – خدماتی

 
​​​​​​​

  • فعالیت های صنعتی و تولیدی گروه تالینام:

فعالیت این بخش مبتنی بر ارائه امکانات تولید انواع کالاهای لوازم خانگی کوچک و متوسط، لوازم صوتی و تصویری و همچنین کالاهای تهویه مطبوع خانگی می باشد.
کلیه تولیدات بنا به درخواست مشتریان محترم و با برندهای آنان خواهد بود که اصطلاحا" OEM نامیده می شود.  این مجموعه امکان انجام کلیه مراحل تولید از انتخاب کالا، امور بازرگانی ثبت سفارش، دریافت تخصیص ارز نیمایی، حمل، ترخیص از گمرکات و انجام عملیات تولید، مونتاژ، بسته بندی و در نهایت ارسال به انبار مشتری را به صورت صفر تا صد و یا انجام هر یک از مراحل مد نظر مشتری را دارد.
   
از آنجائیکه داشتن پشتوانه علمی و تجربی به روز، یکی از شروط لازم در موفقیت مجموعه های تولیدی- صنعتی در عصر حاضر می‌باشد، این مجموعه نیز با محوریت قراردادن این اصل، حداکثر توان خود را در جهت استقرار تجهیزات و ‌فن‌آوری‌های روز در کلیه سطوح فنی- مهندسی بکار گرفته تا قادر به ارائه محصولاتی با کیفیت قابل توجه باشد.
 
            برخی از کالاهای تولید و مونتاژ شده در مجموعه تولیدی گروه تالینام عبارتند از: کولرهای گازی اسپلیت دیواری، ایستاده، پنجره ای، آبسردکن، پلوپز و آرام پز، دستگاه های سوئیچ اتوماتیک(ATS)، درب و حفاظ های فلزی، تابلو های برق صنعتی و... که لیست کامل محصولات تولیدی و پروژه های انجام شده در بخش "تولیدی - صنعتی" در سایت رسمی گروه www.talinam.com با جزئیات قابل رویت می باشد.
           
            
 

  • امور تجاری و بازرگانی گروه تالینام:

  عملکرد این بخش در ارتباط با تامین و پخش انواع لوازم خانگی برقی، سیستم های تهویه مطبوع و قطعات یدکی کالاهای خانگی و تهویه مطبوع می باشد. بهره مندی از شبکه توانمند بازاریابی در سطح شهرهای مختلف از مزایای بازرگانی گروه تالینام می باشد.
سایت فروشگاه اینترنتی گروه تالینام www.shop.talinam.com  با داشتن ملزومات لازم در عملکرد حرفه ای در فضای مجازی و همکاری نزدیک با سایت های همکار، توانایی قابل توجهی در فروش اینترنتی در سراسر کشور دارد که این توانایی ها با پشتیبانی فروشگاه های حضوری گروه همراه است.
از موارد قابل تامل در بخش تجاری و بازرگانی گروه، در صورت تمایل مشتری، تعهد گروه به عقد قرارداد خرید تضمینی حجم قابل توجهی از کالاهای تولیدی مشتریان در کارخانجات گروه تالینام می باشد.
 

   

  • فعالیت های عمرانی و خدماتی گروه تالینام:

ارائه پشتیبانی خدمات پس از فروش به محصولات تولیدی مشتریان در کارخانجات گروه تالینام و همچنین کالاهای وارداتی و یا تولیدی در سایر مجموعه ها از جمله خدمات گروه می باشد.
اجرای پروژه های عمرانی از قبیل ساخت و تجهیز چند مجموعه هتل و رستوران در داخل و خارج از کشور و همچنین مشاوره، طراحی و اجرای خطوط تولیدی در زمینه لوازم خانگی و تهویه مطبوع در حیطه فعالیت های عمرانی و خدماتی گروه می باشد که نمونه پروژه های انجام شده و جزئیات مربوطه در بخش "عمرانی - خدماتی" سایت گروه تالینام www.talinam.com قابل مشاهده می باشد.
 
  
                                                                                                                                                            با سپاس
                                                                                                                                                          گروه تالینام


​ماموریت اصلی گروه تالینام مبتنی بر ایفای نقش مکمل درکنار تولیدکنندگان و کارآفرینان گرامی جهت عرضه تولیدات با کیفیت و اجرای پروژه های شاخص ضمن احترام به حق انتخاب و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان محترم در چهارچوب ترویج برندهای مربوطه در بازارهای ملی و بین‌المللی می‌باشد.